Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

MHP GERCÜŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI İSMAİL TEKİN İLÇEYE HİZMET ETMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM

MHP GERCÜŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI İSMAİL TEKİN İLÇEYE HİZMET ETMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM
REKLAM ALANI
03.01.2024
A+
A-

MHP GERCÜŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI İSMAİL TEKİN İLÇEYE HİZMET ETMEK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM

MHP Gercüş Belediye Başkan Aday Adayı İsmail TEKİN, İlçeye Hizmet Etmek için aday adayı oldum diye Usta Gazeteci Abdullah YİĞİT `e açıklamalarda bulundu.

Açıklama yok.

MHP Gercüş Belediye Başkan Aday Adayı İsmail TEKİN, Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Saygıdeğer vatandaşlar, değerli seçmenler;

Açıklama yok.

Yaklaşmakta olan 29 Mart 2024 yerel seçimlerinde, kadim ve güzide ilçemiz olan Gercüş için ilke, ülkü ve fikirlerimiz ile son 45 yılda olduğu gibi kritik görevleri üstlenmiş, varlığını kendi canından da mukaddes görmüş bir siyasi anlayışın mensubu olarak, Milliyetçi Hareket Partisi ilkeleri ve programı ile Gercüş Belediye Başkan Aday Adayı olarak daha fazla görev ve sorumluluk üstlendiğimi söylemek isterim.

Açıklama yok.

Bilge başkanımız Sn. Devlet BAHÇELİ’NİN “Belediyecilik, dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir, darda kalanların acil yardımıdır…” hedefleri doğrultusunda ilçemizde yaşayan her vatandaşımızın her an yanında olmak hedefimiz ve yeminimizdir.

Açıklama yok.

Vatan sevgimiz milletimize hizmetin en büyük gücüdür.
Lider Ülke Türkiye hedefine giden yolda, siz Gercüşlülerin hizmet beklentilerini dikkate alan bir anlayışla, bugüne kadar sorumluluk aldığımız tüm görevlerde gösterdiğimiz yönetim yeteneklerimizi, siz milletimizin istifadesine sunacağız.

Toplumsal çıkarları gözeten plan ve projeleri hazırlayıp uygulayacak, hizmette eşitlik ile toplumsal her kesimi gözeteceğiz. Milli ve manevi değerleri koruyarak, herkesin takdirini alan bir belediyecilik anlayışı inşa edeceğiz.

Açıklama yok.

Milliyetçi, çalışkan, adaletli, dürüst, çağdaş, kalkınmacı, katılımcı, rekabetçi, şeffaf ilkelerimiz belediyecilik anlayışımızın 9 ana ilkesidir.

Herkese eşit oranda yakın olacak, siyasi hesap verebilirliği arttıracak, bütçeleme sürecini şeffaf ve açık hale getirerek yolsuzlukların olmadığı bir yönetimi hayata geçireceğiz. Küçük, akıllı dokunuşlarla büyük işler başaran bir belediyecilik hizmeti sağlayacak, her vatandaşın onurlu bireyler olarak yaşamlarını sürmelerini temin edeceğiz.

Kentlerimizde gerçekleşen her türlü gelişmeyi siz kentte yaşayanlarla paylaşarak şeffaf ve katılımcı belediyenin örneği olacağız. Hizmet ve çalışmalarımızda erişilebilir, her yaş grubunun ihtiyaçlarını karşılayacak kriterleri kent genelini düşünerek hayata geçireceğiz.

Güzide ilçemizin ve kadim tarihimizin farkında olarak ilçemize has özgün veriler ve gelecek perspektifleri doğrultusunda planlamalar yapacağız.

Asırları aşan vatan ve millet sevdamız ile 45 yıllık siyasi TARİHİMİZİN GETİRDİĞİ SORUMLULUĞUN FARKINDAYIZ ve bu kritik göreve hazırız. Saygıdeğer Gercüşlüler, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK anlayışı ile BÜTÜNCÜL YAKLAŞALIM – BİRLİKTE YÖNETELİM…

İsmail TEKİN
MHP Gercüş Belediye Başkan Aday Adayı

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

 

REKLAM ALANI